Haagiste remont ja hooldus

Haagiste remont ja hooldus

Nii nagu autod, vajavad ka haagised regulaarselt hooldust. Korralist hooldust soovitame teha vähemalt korra aastas. Korralise hoolduse puhul vaadatakse üle haagise veosõlmed ning elektrivarustus. Eriti oluline on korraline hooldus piduritega haagistel, millel on tarvis regulaarselt kontrollida pidurite korrektset rakendumist.
Pakume hooldust ja remonti Tiki, Automaailma haagistele. Vajadusel teostame kiiresti ka keerulisemaid remonttöid, mis vajavad näiteks keevitamist või suuremate osade vahetamist.
Kohapeal on olemas ka lai valik varuosi haagiste kiire hoolduse ja remontööde läbiviimiseks.
  • Uue haagise tsingitud osad on läikivad, kuid aja jooksul reageerib tsink õhuhapnikuga ja pind muutub tuhmiks. See on normaalne oksüdeerimisprotsess, mis muudab tsingikihi korrosioonile vastupidavamaks.
  • Tuledes olevad pirnide soklid võivad aja jooksul oksüdeeruda, seetõttu tuleb neid regulaarselt kontrollida ja vajadusel puhastada.
  • Kui haakeseade toimib raskesti, tuleb seda määrida või pöörduda hoodustöökotta.

Oleme alati valmis jagama nõuandeid ja soovitusi haagise kasutamise kohta ning meie poole tasub pöörduda ka haagise tehnilise seisukorra kontrollimiseks, näiteks enne pikemaid sõite.