Privaatsuspoliitika

Privaatsuspoliitika

Isikuandmete kogumine

  • Isikuandmed on kõik Teie isiklikud andmed, mis Te sisestate tellimuse esitamisel või edastate Automaailma kliendikaardi taotlemisel.
  • Küsime vaid andmeid, mis on vajalikud tellimuse täitmiseks, näiteks tarneaadress, telefoninumber, e-maili aadress ja Teie nimi.
  • Andmed, mida me saame küpsiste kaudu veebilehe külastamisel ei ole seotud Teie isikuandmetega, need on vajalikud vaid veebilehe toimimiseks ja üldise statistika kogumiseks.

Isikuandmete kasutamine

  • Kogutud isikuandmeid kasutame vaid tellimuste täitmiseks.
  • Samuti müügi- ja sooduspakkumiste edastamiseks, kui Te olete selleks nõusoleku andnud.
  • Säilitame vaid registreeritud kasutajate andmed. Neid saate ise alati meie veebilehel parandada. Kustutame Teie andmed koheselt, kui Te selleks soovi avaldate.
  • Teie e-posti või posti aadressi väljastame vaid usaldusväärsetele koostööpartneritele vaid Automaailmaga seotud info edastamiseks.
  • Muudel juhtudel väljastame kogutud andmeid vaid seaduses ettenähtud korras.

Küpsiste kasutamine

  • Kasutame oma veebilehel küpsiseid ehk "Cookies", mis aitavad meil pakkuda kasutajatele mugavat võrgulehel navigeerimist.

_ga Google Analytics Tracking: kasutatakse külastuse eesmärgi hindamiseks, veebisaidi aktiivsuse aruannete koostamiseks
veebisaidi operaatoritele ja kliendikogemuse täiustamiseks.
Aegumine 2 aastat
Kategooria – Sooritusvõime küpsised

_gat Google Analytics Tracking: kasutatakse päringu kiiruse reguleerimiseks.
Aegumine – 1 minut
Kategooria – Sooritusvõime küpsised

_gid Google Analytics Tracking: kasutatakse kasutajate eristamiseks, teie sirvimiskäitumise ja arvutihiire liikumise analüüsimiseks.
Aegumine – 24 tundi
Katergooria – Sooritusvõime küpsised

_fbp Aitab pakkuda meie reklaami inimestele, kes on juba külastanud meie veebisaiti, kui nad on Facebookis või Facebooki reklaamiga digitaalsel platvormil.
Aegumine – 3 kuud
Kategooria – HTTP küpsised

ASP.NET_sessionId Kasutatakse veebisaitidel, mis kasutavad .NET-tehnoloogiat, võimaldab Teil kasutajapoolseid päringuid sessiooni ajal identifitseerida. Hädavajalikud veebisaidi nõuetekohaseks toimimiseks ja kasutamiseks ning teenuste osutamise tagamiseks.
Aegumine – Seanss
Kategooria – Vajalikud küpsised