Tööpakkumised

  • Töö kirjeldus

    Otsime oma kollektiivi seoses töömahu kasvuga autotehnik - lukkseppa.

    Hea kandidaat on lahtise pea ja osavate kätega. Omab oskusi nii korraliste hoolduste tegemisel kui ka pidurite ja alusvankri remondil ning saab hakkama ka rehvitöödega.

    Eriti hinnatud oled aga siis, kui omad kogemust hammasrihmade vahetamisel ja sildade reguleerimisel ning kliimasüsteemide remondil, oskad keevitada ja vajadusel teed ka lihtsamat elektritööd või oskad kasutada diagnostikaseadet. Ja kui sa ei oma kõiki oskusi, aga oled valmis õppima, siis kindlasti kandideeri.

    Ootused kandidaadile:

    • erialane haridus
    • eelnev samalaadse töö kogemus
    • autojuhilubade olemasolu
    • väga hea tehniline taip
    • täpsus ja kohusetundlikkus

    Omalt poolt pakume

    • häid töötingimusi ja uusimaid seadmeid
    • Bosch Car Service töökodade liikmena palju erinevaid koolitus
    • soodustusi oma töötajatele
    • korralik RAVIKINDLUSTUSPAKETT meie töötajatele ettevõtte poolt
    • preemiad tähtpäevadeks ja muud boonused

    Töökoht: Tallinn Bosch Car Service autoteenindus, Kadaka tee 42a

    Kontakt: Tanel Tamm tanel@salome.ee Lisainfo tel: 5201 426