Automaailmast

 

Automaailm on jaemüügikett, mille kaubamärki haldab AS Salome Auto. Salome Auto on autovaruosade ja tarvikute turul tegutsenud aastast 1992, esimene Automaailma nime kandev kauplus avati 1996.aastal Tallinnas. Järgnenenud on kauplused Tartus, Kuressaares, Pärnus ja Valgas. Tänaseks on Automaailma kaubamärgi alla koondunud kaheksateist varuosakauplust erinevates Eesti linnades.

Meie eesmärgiks on pakkuda autoomanikule kõike vajalikku auto hooldamiseks ja remondiks. Suur laovaru tagab kliendile võimaluse soovitud varuosa kohe kätte saada. Automaailmas pakutavate toodete loetelu on väga pikk, esindatud on paljud üle maailma tuntud kaubamärgid. Samas toimub pidev areng, valikusse lisanduvad uued tooted uutelt tegijatelt ja seda kõike mõistliku hinna ja hea kvaliteediga.

AS Salome Auto lühitutvustus

AS Salome Auto alustas oma tegevust 1992.aastal. Tänaseks oleme kasvanud üheks juhtivaks autokaupade hulgimüüjaks Eesti turul. Salome hulgimüügikeskused asuvad Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Kuressaares. Meie klientideks on autovaruosade müügiga tegelevad kauplused ja remonditöökojad üle Eesti, head partnerlussuhted on mitme suurema kaubandusketiga. Meie missiooniks on pakkuda klientidele parimat teenust läbi laia kaubavaliku, täpse logistika ja järjepideva koostöö.

AS Salome Auto
Kadaka tee 42a, 12915 Tallinn
Reg. kood: 10043453
Tel. 680 8801
salome@salome.ee